Siseviimistlus

Turu 4 korterelamu korterite viimistluses lähtume nõudliku ostja vajadustest. Peaaegu kõigil korteritel on suur, päikeseline, laudisega kaetud rõdu või terrass. Rõdud on võimalik klaasida ning neil on soojustatud seinad, laed, põrand, mis tähendab, et rõdud on aastaringselt kasutatavad. Elektripistikud ja -lülitid, ukselingid ja sulused, sanitaar-keraamika ja segistid, kohtvalgustid ja paljud muud siseelemendid on kõrgest kvaliteediklassist.

Ostjal on võimalik valida kahe viimistluspaketi vahel. Standartpakett tähendab samasugust taset, mida on võimalik näha paljudes analoogilistes kesklinna uusarendustes. Neile aga, kes soovivad kallimat ning luksuslikumat lahendust, pakume Eripaketti, kus osa viimsitlusmaterjale, eelkõige parkett, aknalauad, siseuksed, terrassikate, on asendatud kõrgema klassi materjalidega. Sanitaartehnika, plaadid, keraamika on mõlema paketti puhul sarnased.

Korterite viimistluseks kasutatakse kõige paremaid viimistlusmaterjale, mida müügiks mõeldud kodudes tihti ei näe - massiivseid puitprofiiluksi, kõrgekvaliteedilisi keraamilisi plaate kümne lahendusvariandi hulgast. Näiteks on Eripaketi põrandakattematerjaliks ühelipiline, lai ning ühtlase värvusega harjatud tammeparkett. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga ning aknalauad on massiivsest tammepuidust.

Eripaketi hind on ainult 50 EUR / m2 kõrgem Standarpaketist tänu sellele, et see pakett sisaldab otse tootjalt soodsama hinnaga tarnitud materjale. Tavaostjale, kes sooviks oma kodu samal tasemel viimsitleda, oleks sama kvaliteeditasemega viimistluse saavutamine oluliselt kallim.

 

Siseviimistlusmaterjalid

Vannitubade näidised

Keraamiliste plaatide kollektsioonid

 

  Luksuslik (lisab hinnale 50 eur/m2 kohta) Tavaline
WC-Pott Ideal Standart seinapealne WC Pott Connect
Terrassi/Rõdukate Puit PVC kate
Parkett Naturaalne, 1 lipiline, laius ca 190-200, harjatud tamm valgete poortega. Naturaalne, 3 lipiline, laius ca 150-170, tamm, lakk.
Aknalauad Naturaaltamm, massiivpuit MDF
Siseuksed Naturaaltamm, profileeritud, massiivpuit. Naturaalpuit, tammespoon, sile.
  Ukselingid ja sulused Fiskostar Amsterdam sari, komplekt
Valamu Valamu "CUBE" Ideal Standard 600x460x175
Valamu Valamualune kapp
Pistikud Gira või Jung, värv must või tume hall metallik Gira või Jung, värv valge või beezh
Segisti Ideal Standart Active
Segisti vanni Ideal Standart Active termostaatiline segisti + duss Ideal Rain
Vann Ideal Standart Playa 170 sm lihtvann
Plaadid Vastavalt kontoris asuvatele näidistele ja lahendustele